WOŚP 2017

Zarząd KŁ informuje, że w związku z 25 Finałem WOŚP podczas odprawy myśliwych przed polowaniem zbiorowym w L.KOT w dniu 14.01.2017 (sobota), odbędzie się zbiórka pieniędzy od uczestników polowania na rzecz WOŚP. Zebrana w ten sposób kwota zostanie przekazana podczas Finału tej szczytnej idei w sali „Sokoła” w Sieniawie.

Koleżanki i Koledzy pokażmy, że potrafimy pomagać, wesprzyjmy razem w ten sposób chore dzieci i seniorów! Jednocześnie w imieniu organizatorów Sztabu Finału WOŚP w Sieniawie zwracamy się z prośbą o wsparcie idei przyświecającej 25 Finałowi WOŚP poprzez przyłączenie się do grona darczyńców, dzięki ofiarności których możliwe będzie przeprowadzenie aukcji cennych przedmiotów.

Zapraszamy tym samym wszystkich chętnych członków naszego Koła Łowieckiego wraz z rodzinami do wzięcia udziału w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sieniawie w niedzielę 15 stycznia 2017 roku do sali Centrum Kultury Sportu i Rekreacji „SOKÓŁ” w Sieniawie, gdzie od godz. 16:00 będzie trwał koncert w trakcie którego prowadzona będzie przez Wolontariuszy kwesta do puszek oraz aukcja przedmiotów. Nasza obecność będzie mile widziana przez organizatorów oraz dobrze odbierana przez lokalne społeczeństwo.

Liczymy, że hojność i wrażliwość szanownego Koleżeństwa przyczyni się do zakupu sprzętu medycznego ratującego życie najmłodszych oraz seniorów. Dodatkowo jeżeli ktoś z Koleżanek i Kolegów zechce wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy darami w postaci przedmiotów lub innych cennych dóbr prosimy o informację telefoniczną do gminnego Sztabu WOŚP do Pani Lucyny Łańcuckiej pod nr tel. : 663 906 669 lub mailowo na adres kontaktowy: lucalancka@gmail.com. Organizatorzy zapewniają wyrazy wdzięczności za każdy dar przekazany na rzecz WOŚP.