Aktualności

Walne zgromadzenie 2024

Zarząd Koła Łowieckiego „Darz Bór” w Sieniawie w oparciu o § 38 Statutu PZŁ oraz działając na podstawie § 40 a także § 107 pkt. 8 obowiązującego Statutu PZŁ zwołuje na dzień 18.05.2024 (sobota) o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKSiR „SOKÓŁ” w Sieniawie Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła. Porządek obrad wg. pliku zawiadomienie.pdf

Zarząd Koła jednocześnie informuje, że protokół z WZ z ubiegłego roku i rejestr uchwał dostępny jest dla członków koła po zalogowaniu.

Życzenia Wielkanocne

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Sympatycy Łowiectwa!

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" w Sieniawie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Radosnych, pogodnych Świąt, pełnych zdrowia, wiary, nadziei, wytrwałości i miłości.
Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz Wesołego Alleluja i Mokrego Dyngusa !!!

Życzy Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" w Sieniawie

Polowania na drapieżniki i bażanty

Szanowna Braci Myśliwska !
Oficjalnie sezon polowań zbiorowych zakończyliśmy już jakiś czas temu natomiast Zarząd Koła podjął decyzję o organizacji dwóch dodatkowych polowań na drapieżniki oraz bażanty.
Głównym celem tych polowań jest redukcja lisów na terenie naszego obwodu, do którego jeszcze w tym sezonie planujemy wsiedlić bażanty.
Pierwsze polowanie odbędzie się 3 lutego br. Prowadzącym będzie Kolega Łowczy - Edward Kalin. Zbiórka będzie miała miejsce na działce Koła w Dobrej, o godzinie 8.00.

DODATKOWE POLOWANIE ZBIOROWE

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" w Sieniawie na swym posiedzeniu w dniu 29.12.2023r. podjął decyzję o organizacji dodatkowego polowania zbiorowego na terenie Leśnictw: Czerce, Czerwona Wola oraz Przyjemek. Polowanie odbędzie się w dniu 14.01.2024r. Zbiórka będzie miała miejsce na Baraku w Leśnictwie Czerce tradycyjnie o godzinie 8⁰⁰. Zapisy przyjmuje Prowadzący - Kolega Piotr Świąder (tel. 660 761 940).
Darz Bór!

WAŻNE!!! Składka członkowska do PZŁ 2024

Informujemy o wysokości składki członkowskiej na rok 2024. Składka pełna - 443zl, składka ulgowa - 243zl, składka senior. (od 80 lat ) - 143zl. Członkowie Koła zobowiązani są do dokonania wypłat u Skarbnika bądź przelewem na Konto Koła ( 67 2030 0045 1110 0000 0407 6100 ) ze stosownym dopiskiem.
Składkę należy uiścić najpóźniej do dnia 05.01.2024r.!!!

Życzenia Świąteczne

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" w Sieniawie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim myśliwym oraz sympatykom łowiectwa a także ich rodzinom z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Wasza pasja wydobywa z Was to, co najlepsze. Niech pamięć o tradycjach łowieckich naszych przodków, o szacunku dla zwierzyny, o miłości do przyrody nigdy Was nie opuszcza. Życzymy Wam wielu bezpiecznych i owocnych w dobre emocje wyjść w łowiska w nowym, 2024 roku.

Darz Bór

Strony