Aktualności

Polowania na drapieżniki i bażanty

Szanowna Braci Myśliwska !
Oficjalnie sezon polowań zbiorowych zakończyliśmy już jakiś czas temu natomiast Zarząd Koła podjął decyzję o organizacji dwóch dodatkowych polowań na drapieżniki oraz bażanty.
Głównym celem tych polowań jest redukcja lisów na terenie naszego obwodu, do którego jeszcze w tym sezonie planujemy wsiedlić bażanty.
Pierwsze polowanie odbędzie się 3 lutego br. Prowadzącym będzie Kolega Łowczy - Edward Kalin. Zbiórka będzie miała miejsce na działce Koła w Dobrej, o godzinie 8.00.

DODATKOWE POLOWANIE ZBIOROWE

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" w Sieniawie na swym posiedzeniu w dniu 29.12.2023r. podjął decyzję o organizacji dodatkowego polowania zbiorowego na terenie Leśnictw: Czerce, Czerwona Wola oraz Przyjemek. Polowanie odbędzie się w dniu 14.01.2024r. Zbiórka będzie miała miejsce na Baraku w Leśnictwie Czerce tradycyjnie o godzinie 8⁰⁰. Zapisy przyjmuje Prowadzący - Kolega Piotr Świąder (tel. 660 761 940).
Darz Bór!

WAŻNE!!! Składka członkowska do PZŁ 2024

Informujemy o wysokości składki członkowskiej na rok 2024. Składka pełna - 443zl, składka ulgowa - 243zl, składka senior. (od 80 lat ) - 143zl. Członkowie Koła zobowiązani są do dokonania wypłat u Skarbnika bądź przelewem na Konto Koła ( 67 2030 0045 1110 0000 0407 6100 ) ze stosownym dopiskiem.
Składkę należy uiścić najpóźniej do dnia 05.01.2024r.!!!

Życzenia Świąteczne

Zarząd Koła Łowieckiego "Darz Bór" w Sieniawie pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim myśliwym oraz sympatykom łowiectwa a także ich rodzinom z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Wasza pasja wydobywa z Was to, co najlepsze. Niech pamięć o tradycjach łowieckich naszych przodków, o szacunku dla zwierzyny, o miłości do przyrody nigdy Was nie opuszcza. Życzymy Wam wielu bezpiecznych i owocnych w dobre emocje wyjść w łowiska w nowym, 2024 roku.

Darz Bór

Podsumowanie zbiórki dla Koleżanki Marii.

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Podczas kwesty, która miała miejsce podczas naszego Hubertusa w minioną sobotę udało się zebrać kwotę w wysokości 4 254 zł.

Cała suma została przekazana przez Kolegę Prezesa - Roberta Piętowskiego oraz Kolegę Łowczego - Edwarda Kalina na ręce córki Koleżanki Marii Ożgi.

Wielkie podziękowania dla wszystkich Koleżanek i Kolegów, którzy przyłączyli się do organizowanej zbiórki.

DOBRO WRACA!

Darz Bór!

I HUBERTUS SIENIAWSKI

4 listopada Koła Łowieckie "Darz Bór" Sieniawa, "Bażant" Przeworsk, "Orzeł" Jarosław oraz Wojskowe Koło Łowieckie "Miś" Przemyśl podjęły się organizacji wyjątkowego Hubertusa. Pomysł narodził się już w ubiegłym roku a pomysłodawcą był Prezes Koła Łowieckiego "Orzeł" Jarosław - Kolega Józef Prymon. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej Mszy Świętej w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w Sieniawie w intencji wszystkich członków wyżej wymienionych Kół a także Koleżanek i Kolegów, którzy na przestrzeni lat odeszli do Krainy Wiecznych Łowów.

Pomoc dla naszej Koleżanki Marii.

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,
Zbliża się bardzo wyczekiwane przez wielu myśliwych polowanie Hubertowskie, które w tym sezonie będzie wyjątkowe i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.
Niestety nie wszyscy mogą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i cieszyć się z naszego święta.

WAŻNA INFORMACJA odnośnie Hubertusa Sieniawskiego 2023

Darz Bór Koleżanki i Koledzy!
W związku z ostatecznymi ustaleniami odnośnie Hubertusa Sieniawskiego Zarząd Koła ma do przekazania dwie ważne informacje:

1. Opłata od osoby towarzyszącej będzie wynosić 130 zł, wpłaty należy dokonać najpóźniej do 26 października br. przelewem na konto koła ( 67 2030 0045 1110 0000 0407 6100 ) z dopiskiem "Hubertus Sieniawski 2023". Osoby, które nie dokonają wpłaty w wyznaczonym terminie niestety będą wykreślone z listy uczestników.

Strony